ضایعات خانگی

حتماً برای شما هم پیش آمده که صدای “ضایعات می خریم” را از کوچه و خیابان شنیده باشید این افراد معمولاً نمایندگان افرادی هستند که انبار ضایعات دارند و یا به صورت مستقل و پورسانتی کار می کنند به عبارتی به ازای فروش کالاهایی که از مردم می خرند درصدی دریافت می کنند. این نوع از خرید و فروش معمولاً برای ضایعات خانگی اتفاق می افتد یعنی خرید کالاهایی که دیگر در منازل مصرفی ندارند و خانواده ها نمی دانند که باید با آن‌ها چه کنند.

♻️در مورد خرید ضایعات خانگی این موضوع که کالای مورد نظر سالم است یا خراب اهمیت چندانی ندارد؛ یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف شویی وانواع و اقسام لوازم خانگی به درد نخور یا از کار افتاده و… به شکل موتورسوخته، برد سوخته یا حتی کاملا خراب هم مورد خرید و فروش قرار می گیرند. در این شرایط خریدار با توجه به کاربرد وسیله معمولاً آن را باز می کند و قطعات را به شکل جدا از هم می فروشد چون کاربرد وسایل در ضایعات خانگی بر قیمت آنها اثر گذار است برای مثال موتور یک ماشین لباسشویی قیمت بالاتری دارد نسبت به شرایطی که صرفا براساس وزنش به عنوان یک آهن به فروش برسد نه یک موتور.

ضایعات خانگی چیست ؟

ممکن است برای شما این سوال ایجاد شود که ضایعات خانگی شامل چه مواردی می شود. به طور کلی می توان گفت که ضایعات محصولاتی هستند که خصوصیات وسائل سالم را ندارند و باید فروخته شوند. ضایعات خانگی را می توان به افرادی که کار آن ها خرید ضایعات و تبدیل آن ها به بازیافت می باشد فروخت. می توانیم ضایعات خانگی را به موارد زیر تقسیم بندی کنیم.

♻️بازیافت ها در همه فعالیت های روزانه انسان ها نقش ویژه ای دارد. بازیافت مجدد ضایعات خانگی تا ضایعات می تواند اهمیت آن را در حفظ محیط زندگی بیش تر نماید. شما هم می توانید در صورتی که ضایعات خانگی و یا صنعتی دارید با ضایعات سنتر تماس گرفته و با قیمت مناسب اجناس خود را بفروشید.در صورتی که شما هم تصمیم دارید ضایعات خانگی خود را بفروشید ولی نمی دانید کدام شرکت از بهترین خریدارهای ضایعات فرسوده شرکتی می باشد می توانید با شرکت ضایعات سنتر با شماره های 09124083895 ، 09124096916 تماس بگیرید تا کارشناسان در اسرع وقت و با پیشنهاد کردن قیمتی عادلانه تمام مواردی که از نظر شما غیرقابل استفاده است را، خریداری نمایند.♻️

📝انواع ضایعات خانگی

⬅️ضایعات فلزی خانگی

ضایعات فلزی خانگی شامل مواردی مانند آهن، استیل، مس، چدنی و غیره می باشد که ممکن است در ظروف خانه و یا میز و صندلی ها یافت شود. هر کدام از این وسائل که دیگر قابل استفاده نباشید می تواند به عنوان ضایعات محسوب شود.

⬅️ضایعات غیرفلزی خانگی

ضایعات غیر فلزی خانگی بازه ای بسیار بالا و گسترده دارد. دسته بندی این ضایعات از موارد فلزی بیشتر است و شامل مواردی مانند انواع شیشه ها، پلاستیک ها، لاستیک، کاغذی و کارتنی، لوازم چوبی و یا انواع تخته، سرامیکی، آجری و موارد زیاد دیگری خواهد شد. تمام این موارد در صورت دست دوم بودن می توانند به عنوان ضایعات به خریدار ضایعات خانگی فروخته شوند.

⬅️ضایعات الکتریکی و الکترونیکی خانگی

در منزل وسائلی که با برق کار دارند در این دسته قرار خواهند گرفت. به طور مثال انواع لامپ ها، سیم، کابل ها و انواع باتری ها، موبایل ها، کامپیوتر ها و وسائل جانبی آن، لوازم برقی خانگی هم جزو این دسته محسوب می شوند که در صورت فرسوده و یا خراب شدن باید آن ها را به یک خریدار ضایعات سپرد.

♻️ضایعات سنتر؛ خریدار عادلانه انواع ضایعات ؛ با قیمتی مناسب♻️

💰خریداری ضایعات خانگی

ضایعات خانگی با قیمت های مختلفی خریداری خواهد شد و با توجه به نوع محصول و وزن آن می توان قیمت های مختلفی بر روی آن گذاشت. ممکن است مواردی مانند لامپ به صورت عددی و موارد سنگین ضایعات به صورت وزنی قیمت داده شوند.

☑️مراحل جمع آوری ضایعات خانگی

ضایعات خانگی پس از جمع آوری در مناطق خانگی در محیط بازی انبار خواهند شد. پس طی مراحلی وسائل از یکدیگر تفکیک شده و به صورت بازیافتی تحویل کارخانجات می شوند.

💠مزایای بازیافت ضایعات خانگی

به طور کلی بازیافت تمام ضایعات برای حفظ نمودن محیط زیست امری ضروری می باشد. این بازیافت 70 درصد صرفه جویی در انرژی، 90 درصد صرفه جویی در موادهای خام و صرفه جویی های دیگر در منابع آب و آلودگی کم تر هوا می باشد.

✳️کاربرد ضایعات خانگی

ضایعات خانگی باید به نوعی باشد که بتواند از نوع بی مصرفی دربیاد و در مراحل بازیافت به محصول نهایی تبدیل شود. در ضایعات خانگی فلزات پرکاربردتر می باشند ولی محصولات دیگر نیز می توانند زیاد استفاده شوند. وسائل فلزی از فلزات بازیافتی ایجاد خواهند شد و می توانند به ابزاری بادوام تبدیل شوند. این فلزات می توانند شامل انواع صندلی، انواع میز، انواع نیمکت و لامپ ها باشند. بازیافت ها در همه فعالیت های روزانه انسان ها نقش ویژه ای دارد. بازیافت مجدد ضایعات خانگی تا ضایعات می تواند اهمیت آن را در حفظ محیط زندگی بیش تر نماید. شما هم می توانید در صورتی که ضایعات خانگی و یا صنعتی دارید با ضایعات سنتر تماس گرفته و با قیمت مناسب اجناس خود را بفروشید.

♻️ضایعات خانگی معمولاً متشکل از چندین نوع فلز هستند و این موضوع فرآیند فروش را کمی دچار مشکل می کند؛ چون خریدار باید افراد بسیاری را برای جداسازی تمامی این فلزات به کار بگیرد و علاوه بر وقت هزینه زیادی را هم صرف کند برای همین است که ضایعات خانگی برای جلوگیری از ایجاد هزینه های اضافی معمولا به صورت وزنی به فروش می رسند. در صورتی که شما هم مراکزی را می شناسید که ضایعات زیادی را جمع آوری کرده اند و به دنبال راهی برای رد کردن آن ها می باشد کافی است با ” ضایعات سنتر” با شماره های 09124083895 ، 09124096916 تماس بگیرید تا با حضور در محل اداری و یا شرکت بتوانند به صورت منصفانه هرگونه ضایعات را از شما خریداری نمایند.♻️

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *