فروش ضایعات

ممکن است در تمام منازل یکسری لوازم اضافی وجود داشته باشد که صاحبخانه نمی داند باید با آن ها چه کاری بکند و به دلیل فضای کوچکی که دارد مجبور شود آن ها را بیرون بریزد. مجموعه ضایعات سنتر برای همین موضوع تاسیس شده است که بتواند خرید ضایعات منزل شما عزیزان در تهران را به صورت یک جا خرید نماید. کافیست جهت فروش ضایعات منزل خود با شماره های 09124083895 ، 09124096916 تماس گرفته تا کارشناسان در اسرع وقت به محل شما مراجعه نمایند.

خریدار ضایعات منزل

ضایعات به وسایلی را می نامند که دیگر خصوصیات یک محصول سالم را نداشته و باید فروخته شوند. خریداران ضایعات، این وسایل را که دیگر قابلیت استفاده را ندارند از شما خریداری می نمایند. البته ضایعات شامل همه موارد مانند مصالح ساختمانی منازل، وسایل اضافی خودرو و یا مواد دوریختنی باشد. این موارد می توانند بازیافت شوند و پس از بازیافت دارای ارزش بیشتری خواهند شد. در واقع تیم ضایعات سنتر از فعال ترین شرکت ها در زمینه بازیافت می باشد که می تواند خرید این ضایعات منزل را انجام نماید.

📝تقسیم بندی ضایعات منزل

  1. ضایعات الکترونیکی
  2. ضایعات غیرفلزی
  3. ضایعات فلزی

💻خریدار ضایعات الکترونیکی

در واقع ضایعات الکترونیکی به ضایعاتی می گویند که با برق سرکارو داشته و ضایعات سنترخریدار این وسائل با قیمت بالا از مشتریان می باشد. این ضایعات بعد از خرید به مراکز بازیافت ارسال خواهد شد. ضایعات الکتریکی مواردی مانند موبایل های خراب شده، دستگاه های خراب منزل، سیم و کابل ها، انواع باتری، انواع کامپیوترها و یا ابزار جانبی آن، انواع وسایل برقی که نیم سوز شده است را شامل می شود.

ضایعات سنتر جهت راحتی و آسایش شما عزیزان خرید انواع ضایعات را در لیست کاری خود دارد. دیگر نیازی به نگرانی در مورد وسائل اضافی خود داشته باشد. کافیست جهت فروش این لوازم با شماره های 09124083895 ، 09124096916 تماس گرفته تا در اسرع وقت ضایعات سنتر را در محل خود داشته باشید.

🧴خرید ضایعات غیر فلزی (پلاستیکی)

هر روز در منازل تمام افراد ضایعات پلاستیکی تولید می شود که وارد شدن آن به طبیعت خطراتی برای محیط زیست وارد می کند. ضایعات سنتر می تواند در این امر به شما کمک کرده و ضایعات پلاستیکی منازل شما را مانند انواع و اقسام بطری را با قیمتی مناسب از شما خریداری نماید. پس از خرید این وسایل پلاستیکی بازیافت آن ها می تواند تبدیل به موادی بهینه در زندگی ما تبدیل شوند. در واقع ضایعات غیر فلزی همه موارد مواد لاستیکی، شیشه ای ، پلاستیک، چوبی، کارتن ها می باشند که عمده خرید و فروش می شوند.

📲خریدار ضایعات فلزی

ضایعات فلزی منزل شامل مواردی مانند آهن، چدن، آلومینیوم، برنج، مس، استیل، روی و مس می شود که با تمام شدن عمرشان کاربردی در منزل نخواهند داشت. این موارد به صورت خام خریداری شده و در کارخانجات بازیافت می شوند.

🔅معرفی ضایعات سنتر

با ضایعات سنتر شما دیگر برای خرید وسائل دست دوم و از کارافتاده خود نیاز به گشتن و پیدا کردن افراد نخواهید داشت. با رد کردن وسایلی که دیگر به درد شما نمی خورند می توانید فضای خود را بازتر کرده و در برابر آن پول هم دریافت کنید. این وسائل توسط ضایعات سنتر به عنوان ابزار و موارد اولیه کارخانه ها برای ساخت کالاهای مصرفی نو استفاده می شود.

💰خرید همه ضایعات منزل شما به صورت عمده

  • خریدن ضایعات منزل در محل شما
  • خرید لوازم منزل به صورت نقدی
  • حضور در محل در اسرع وقت
  • برخورد مناسب پرسنل
  • انتقال دادن انواع ضایعات به بازیافت
  • بزرگ ترین مرکز خرید ضایعات در تهران

ضایعات سنتر به عنوان مرکزی بزرگ در تهران خریدار انواع ضایعات و همچنین لوازم منزل می باشد. ضایعات سنتر هر روز ضایعات را در اندازه ها و به صورت عمده خریداری نموده و در انبارهای بزرگ خود انتقال می دهد تا به سایر مراحل انتقال یابد. ضایعات سنتر این آمادگی را دارد که هر روز ضایعات شما را از محل کار و یا منزل شما دریافت کند و بابت آن قیمت خوبی را پرداخت نماید.

☑️خدمات تیم ضایعات سنتر

تیم ضایعات سنتر همواره سعی دارد رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید. خرید محصولاتی با کیفیت بالا از جمله مواردی است که در خرید وسائل دست دوم لحاظ می شود. این مجموعه تمام تلاش خود را در خریدی با قیمت منصفانه می نماید تا مشتریان خود از فروش ضایعات خود نفع ببرند. قیمت بر اساس وزن و با نرخ روز حساب خواهد شد تا رضایت افراد هم جلب شود و با خیال راحت برای فروش انواع و اقسام محصولات خود به این شرکت اطمینان نمایند.

🔎نحوه کار ضایعات سنتر در خرید ضایعاتی منزل

پس از تماس مشتریان برای فروش انواع ضایعات منازل، شرکت ها و یا کارخانجات، ضایعات سنتر به مکان موردنظر مراجعه نموده و بعد از جمع آوری انواع لوازم و ضایعات دست دوم در هر منطقه ای از تهران، لوازم خریداری شده را به مراکز بازیافت انتقال می دهد. در محوطه ها و خریدهای بزرگ تر این مجموعه با کمک ترازوهای پیشرفته وزن دقیق موارد را حساب کرده و بر اساس آن قیمت خواهند گذاشت. تیم ضایعات سنتر در کنار خرید به فکر سود مشتریان خود نیز می باشد و با رضایت مشتریان آن ها را خریداری می نماید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *