خریدار ضایعات آلمینیوم

ضایعات سنتر” از مطمئن ترین خریداران انواع ضایعات و همچنین ضایعات آلومنیوم می باشد. در صورتی که شما قصد دارید ضایعات آلومینیوم خود را به فروش برسانید می توانید به ضایعات سنتر که خریدار ضایعات آلومینیوم می باشد اعتماد کرده و آن ها را به ما بسپارید. جهت فروش ضایعات آلومینیوم دست دوم با بالاترین قیمت می توانید با کارشناسان ضایعات سنتر با شماره 09124083895 تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت در مکان شما حضور یابند.

آلومینیوم و ضایعات آن

آلومینیوم کاربردهای زیادی در بین افراد و شرکت ها دارد و مشخصاتی مانند وزن کم آن، مقاومت و دوام بالا، قابلیت انعطاف پذیری باعث محبوبیت این فلز شده است. آلومینیوم بعد از فلزاتی مانند نقره و همچنین مس می تواند بهترین رسانای گرمایی باشد. آلومینیوم یک فلز صنعتی است که در صنعت هایی مانند خودروسازی، ساختمان سازی، صنعت پتروشیمی، صنعت هوایی کاربردهای زیادی دارد. ضایعات آلومینیوم هم از جمله ضایعات پر مصرفی می باشد که در صورت بازیافت می تواند در صنایع گوناگون استفاده گردد.

خریدار ضایعات

بازیافت ضایعات آلومینیوم چیست؟

بسیاری از افراد از بازیافت و وجود ضایعات اطلاعی ندارند و نمی دانند وجود همین ضایعات به ظاهر بی ارزش و بازیافت آن ها چقدر می تواند در صرفه جویی در منابع طبیعی، مهم باشد. ضایعات  آلومینیومی فقط قوطی های آلومینیومی نمی باشد و از هر محصولی از جنس آلومینیوم که از رده خارج باشد را می توان در این دسته قرار بگیرد. به طور مثال پروفیل های آلومینیومی که در ساخت درب و پنجره  کاربرد دارد هم از دسته ضایعات محسوب می گردد.

بازیافت ضایعات آلومینیوم بسیار با هزینه کم انجام می شود و صنعتی پرسود محسوب می شود. با توجه به این که استخراج و تولید نمودن آلومینیوم جدید از موارد پرخرج محسوب می شود و همچنین آلودگی محیط زیستی را ایجاد می کند بنابراین می توان به بازیافت آلومینیوم توجه ویژه ای نمود و روی آن سرمایه گذاری نمود.

کاربرد های آلومینیوم

آلومینیوم دارای خاصیت های ویژه ای می باشد که در صنایع بسیاری کاربرد دارد. این فلز محکم و سبک است و می تواند انتقال حرارتی بالایی داشته باشد و به دلیل خواص ویژه‌ای که دارد در صنایع زیادی کاربرد دارد. همانطور که در بالا اشاره نمودیم در صنایع گوناگونی مانند ریلی، دریایی، خودروسازی و هواپیماسازی استفاده می گردد. به دلیل این که استفاده از صنایع سبک می تواند انرژی مصرفی را کاهش دهد پس در صنایعی حمل و نقل و مخصوصاً خودرویی هم استفاده می گردد.

به دلیل اینکه سالیانه بسیاری از خودروها از رده خارج می شوند می توان از ضایعات آلومینیوم آن ها هم که مقدار زیادی می باشد بازیافت نمود و دوباره از آن ها استفاده نمود.

خریدار ضایعات

بازیافت ضایعات آلومینیوم در چند مرحله می باشد؟

  1. جمع‌آوری ضایعات

در شروع و جهت بازیافت ضایعات آلومینیوم باید آن ها را جمع آوری نمود که شامل ورقه های فویلی و همچنین قوطی ها می شود.

  • فشرده سازی ضایعات

در مرحله دوم قطعات آلومینیوم از مواد دیگر جدا شده و به صورت فشرده خواهند شد تا جای کم تری را اشغال نمایند.

  • بازیافت ضایعات

در مرحله آخر ضایعات فشرده شده به کارخانه بازیافت منتقل شده و با خرد شدن، ذوب شدن به آلومینیوم تبدیل می گردد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *